шаблон
Головна » 2017 » Березень » 21 » ВІСТІ ПРО ГУРТОК ЮНИХ ФОТОАМАТОРІВ
12:45
ВІСТІ ПРО ГУРТОК ЮНИХ ФОТОАМАТОРІВ

З радістю та нетерпінням чекають занять гуртка вихованці Уголькової Світлани Леонідівни. На заняттях гуртка юних фотоаматорів діти навчаються, спілкуються, цікаво і змістовно проводять своє дозвілля.

         Фотографія є найпоширенішим і найпопулярнішим видом мистецтва серед учнівської молоді. Заняття фотографією сприяють залученню учнів до прекрасного,  допомагають адаптуватися в складній обстановці сучасного світу.

Навчання у фотогуртку дозволяє багатьом дітям знайти своє місце в житті, розвинути в собі здібності творчого самовираження або просто зайнятися цікавою і корисною справою. В даний час фотографія є широко доступною в порівнянні з  іншими видами візуального мистецтва, і в той же час, саме фотографія має засоби і можливості навчити образотворчого мислення.

«Вчіться мислити фотографічно, а не тільки в категоріях інших засобів зображення. У такому випадку ви завжди зможете сказати щось нове». (Едвард Уестон)

Вивчення фотографії сприяє розвитку пізнавальних інтересів дітей та молоді; творчого мислення; підвищенню інтересу до предмета, має практичну спрямованість, оскільки отримання знань в галузі фотографії, інформаційних технологій і практичних навичок роботи з графічною інформацією є складовим елементом загальної інформаційної культури сучасної людини, слугує основою для подальшого зростання професійної майстерності.

            

Переглядів: 67 | Додав: СЮТ | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: