шаблон
Головна » 2018 » Листопад » 23 » Відкриті заходи в гуртках СЮТ
15:24
Відкриті заходи в гуртках СЮТ

Мета та завдання:

1.Перевірити знання дітей про служби екстреної допомоги ; закріпити уявлення про правильну поведінку в небезпечних ситуаціях, при пожежі та надання першої допомоги; знання дорожніх знаків, їх значення. Навчити запобігати небезпечним ситуаціям.

2.Формувати вміння використовувати отримані знання; розвивати пам'ять, увагу, кмітливість, логічне мислення. Закріпити в пам’яті номери телефонів екстрених служб «101», «102», «103», «104».

3.Виховувати товариські почуття та працювати в команді, бажання допомогти іншому в біді. Виховувати мужність, сміливість.

Керівник гуртка за допомогою різних видів діяльності, зокрема динамічних ігор, роботи в парах, в групах, змогла переконати вихованців, про те, що кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації. Ознайомила з роботою спеціальних служб. Діти дізналися про дорожні знаки та роботу світлофора.

Гуртківці пройшли з честю випробування і складні завдання та добре відповідали на запитання. Отож, порадували своїми знаннями і вміннями.

Переглядів: 10 | Додав: СЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: