шаблон
Головна » 2018 » Червень » 29 » Відпочинкова зміна вихованців станції юних техніків м. Умані
13:37
Відпочинкова зміна вихованців станції юних техніків м. Умані

Велика літня перерва у школярів – це період зміцнення їхнього здоров`я, пізнання цікавого, нових знайомств та пригод; це пора морального загартування, духовного збагачення, пора яскравих вражень, творчості, активного пізнання світу та себе в ньому.

Оздоровлення це комплекс заходів соціального, розвивального , фізкультурного характеру, спрямованих на поліпшення та зміцнення стану фізичного і психологічного здоров’я дітей.

Так цього літа з 11 по 27 червня працював табір «Світанок» на базі станції юних техніків м. Умані. Тематична зміна пройшла під гаслом «З Україною в серці!». Педагоги та гуртківці разом брали участь у створенні цього проекту.

36 вихованців з різних гуртків мандрували Україною. Свою подорож розпочали на території успіху, а далі продовжили мандрівку рідною Україною у долині Творчості, долали гору Майстерності, відпочивали на галявині Натхнення, побували у містечку «Краса врятує світ», краях Майстрів та «Мрії збуваються», пропливли рікою Духовності,зупинились в гайку «Твоє життя-твій вибір», пройшли лісом «Здоровий дух-в здоровім тілі» та полем Натхнення,заглянули до селища Добра, накупались у морі Радості та повернулись до центру «Не чекай чудес-твори їх сам!».

Дітлахи добре відпочили, оздоровились, знайшли нових друзів, розкрили у собі нові здібності та таланти під час цікавих зустрічей, екскурсій годин спілкування, майстер-класів, гурткових занять, оздоровчих заходів.

Отже літо триває, табір «Світанок уже вкотре подарував дітям захоплюючі та веселі дні перебування.

Наші друзі виявилися творчими, наполегливими, цілеспрямованими, витривалими і дуже життєрадісними. Їх презентації, концерти, експромти залишили у всіх незабутні враження. Ми організатори табору, щиро вдячні вихованцям за насолоду та позитив, які отримали від спілкування.

Ми бажаємо нашим непосидючим дітлахам залишатися такими ж активними, творчими, кмітливими, винахідливими.

Зичимо продовження гарного літа!

Ми віримо в те, що ми зуміли запалити в молодих серцях вогник любові до рідної землі , до нашої України.

Вихованці залишили табір із надією завітати наступного року.

 

Методист станції юних техніків м. Умані М.С.Колесник

Переглядів: 23 | Додав: СЮТ | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: