шаблон
Головна » 2018 » Травень » 7 » «Україна очима молодих»: новий досвід, нові можливості, нова країна
10:43
«Україна очима молодих»: новий досвід, нові можливості, нова країна

«Україна очима молодих»це захід, де школярі можуть обмінюватись думками, ідеями та розповісти іншим про своєбачення майбутнього. Відповідно до тем, які молоді науковці висвітлюють у своїх доповідях, їх робота поділена за секціями.

Цьогоріч випала честь представляти на конференції станцію юних техніків м.Умані Солопу Володимиру. Він є вихованцем гуртка основ науково-дослідницької діяльності, керівником якого Мартинюк Леонід Тимофійович. Володимир досліджував дуже актуальну проблему у секції

«Проблема утилізації твердих побутових відходів: нові технології вторинної переробки, економічні перспективи та екологічні аспекти свого регіону». Керівниками секцій були викладачі ЛНУ імені Івана Франка, а базою для проживання та відкриття, вже традиційно – приміщення Львівського професійного колледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу.

Діти просто закохались у місто Львів, особливо вражає його історична частина. Конференція – це нові знайомства та поради. Можливість поспілкуватись із чудовими людьми з різних куточків України. Це прекрасна нагода реалізувати себе.

Директор Львівської обласної Малої академії наук Бородчук Іванна Антонівна наголосила, що метою конференції є залучення молоді до проблем, які існують в Україні та показати можливості їх вирішення: «Україна очима молодих» – це глобальні проблеми очима дітей. Це їх новий погляд, думки та ідеї. Для школярів добре брати участь у таких конференціях, бо вони набувають досвід виступів, ведення дискусій. І в майбутньому ці юні розумники зможуть стати добрими економістами, політиками, науковцями”.

Тут школярі можуть реалізувати свої ідеї, розповісти про них іншим, а також вдосконалити те, що вже напрацьовано. Вони бачать майбутнє по-своєму – модерно і знають, що потрібно зробити для того, аби покращити нашу країну. Науково-практична конференція – безумовно, зелене світло для молодих людей, котрі впевнено крокують до своєї мети.

Переглядів: 24 | Додав: СЮТ | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: