шаблон
Головна » 2018 » Жовтень » 18 » Участь вихованців станції у Всеукраїнському колоквіумі
15:22
Участь вихованців станції у Всеукраїнському колоквіумі

У колоквіумі взяли участь команди з 11 областей України: Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Закарпатської, Житомирської, Київської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Черкаської, Чернівецької.
Організатори заходу: Український державний центр позашкільної освіти та Закарпатський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді.
Черкащину представляли юні науковці станції юних техніків міста Умані Томенко Ростислав, Каракада Костянтин.
Оцінювали роботи учасників колоквіуму члени журі у складі викладачів фізичного факультету ДВНЗ «Ужгородський національний університет», провідних науковців Інституту електронної фізики НАН України, Закарпатської академії мистецтв.
Всі учасники проходили різнопрофільне тестування, демонструючи свої знання з фізики, астрономії, біології, історії, літератури.
Учасник колоквіуму Томенко Ростислав посів третє місце в секції «Українці в космосі» з роботою «Успіхи України у вивченні космосу: минуле, сьогодення і майбутнє» (науковий керівник Горобець А.В.), Каракада Костянтин у секції «Твої можливості, людино» посів третє місце з роботою «Можливості людського організму в екстремальних умовах» (науковий керівник Солоп О.В.).
Учасники колоквіуму мали можливість відвідати цікаві екскурсії по місту та до Ужгородського замку і етнографічного музею.
Дякуємо організаторам за настрій і незабутні враження!

Переглядів: 9 | Додав: СЮТ | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: