шаблон
Головна » 2017 » Грудень » 6 » Участь уманчан в обласній виставці «Мистецтво оригамі»
16:36
Участь уманчан в обласній виставці «Мистецтво оригамі»

Традиційна виставка «Мистецтво оригамі», яка об’єднала більше 120 витворів мистецтва за темою «Подорож у світ води», розпочала свою роботу 7 листопада на базі Черкаського обласного Будинку вчителя і буде тривати до 14 листопада 2017 року. Проведення виставки ініційоване комунальним закладом «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради». Творчий захід проводиться з метою популяризації мистецтва оригамі в Черкаській області, ознайомлення дітей з сучасними напрямами його розвитку в світовій культурі та організації змістовного дозвілля підростаючого покоління.

Місцеві жителі та гості Черкас мають можливість насолодитись талантом та майстерністю вихованців гуртків «Оригамі» позашкільних навчальних закладів області: будинків дитячої творчості, станцій юних техніків, центрів технічної творчості. Різноманіття представлених витворів дитячої уяви приємно вражає відвідувачів виставки, що вкотре доводить багатогранність творчої дітвори Черкащини. Серед них 8 паперових експонатів, виготовлених руками маленьких уманчан. Творчі експонати вихованців СЮТ пронизані безмежною фантазією, майстерним володінням технікою та тонким відчуттям кольору.

У рамках заходу для працівників позашкільних навчальних закладів області був проведений семінар, на якому учасники виставки обмінювалися ідеями, досвідом роботи, демонстрували авторські розробки. Методист станції юних техніків м. Умані, керівник гуртка «паперопластики» Колесник Майя Сергіївна провела майстер-клас «Сувеніри на основі оригамі», під час якого ознайомила присутніх з технікою виготовлення пеналу і скарбнички та отримала подяку від організаторів семінару за сприяння розвитку мистецтва оригамі в області.

Переглядів: 70 | Додав: СЮТ | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: