шаблон
Головна » 2018 » Березень » 15 » Практика студентів УДПУ на базі СЮТ
16:59
Практика студентів УДПУ на базі СЮТ

Мета та завдання практики

 

Мета практики - сформувати професійну готовність майбутніх вчителів до роботи в ЗНЗ та ПНЗ. Створення умов для творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку учнів, задоволення їх освітніх потреб, залученням до науково-експериментальної, дослідницької, технічно-конструкторської, художньої та інших видів творчості.

Завдання практики:

- розширення та поглиблення знань студентів з різних традиційних видів декоративно-ужиткового мистецтва (вишивки, бісерного рукоділля, в’язання, плетіння, кераміки, розпису тощо), технічної творчості та дизайну.

- формування навиків студентів проведення гурткових занять, удосконалення практичних навичок виготовлення декоративних та технічних виробів, залучення студентів до участі в роботі з від­род­ження національ­них традицій і художніх ремесел.

- поглиблення пізнавального інтересу до трудової діяльності, розвиток індивідуальних здібностей і нахилів дітей;

- ознайомлення студентів із структурою та організацією роботи позашкільного навчального закладу, діяльністю гуртка, порядком ведення нормативної документації, організацією виставок та проведення занять;

- задоволення потреб особистості учнів в їх професійному самовизначенні;

- створення системи пошуку, розвитку і підтримки юних талантів для формування творчої та наукової еліти у різних галузях суспільного життя.

22 майбутніх педагогів УДПУ з 12 лютого по 16 березня 2018 року проходять практику в гуртках початкового технічного моделювання, глиняної іграшки, ракетомоделювання, конструювання повітряних зміїв, паперопластики, виготовлення сувенірів, цифрової фотографії. Наставниками студентів стали методист Колесник М.С., керівники гуртків Харишук О.А., Богашко Н.Ю., Мартинюк Л.В., Килимник М. М., Каракада І.М.,Солоп О.В..

Набуті студентами знання та навички під час практики, стануть корисними у подальшій педагогічній діяльності.

Переглядів: 43 | Додав: СЮТ | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: