шаблон
Головна » 2018 » Травень » 26 » Обласні відкриті змагання учнівської молоді з судномодельного спорту
10:03
Обласні відкриті змагання учнівської молоді з судномодельного спорту

Захоплюючий світ вітрил, азарт перегонів – все це приваблює хлопців до гуртка судномоделювання. Під час занять у гуртках учні отримують знання, вміння та навички роботи з кресленням, інструментом та обладнанням. Навчання у гуртках розвиває технічне мислення, творчу активність, надає допомогу у професійній орієнтації та виборі майбутньої професії.

Стало традиційним проведення на базі КЗ «ЧОЦНТТУМ» обласних відкритих змагань учнівської молоді з судномодельного спорту. Честь станції захищала команда у складі Фіщенка Едуарда, Блажка Владислава, Сальнікова Володимира – керівник гуртка Козаченко Сергій Васильович. Суддею на змаганнях був Килимник Михайло Миколайович.

Команда СЮТ зайняла третє місце в класі «NS» - моделі до 600 мм та отримала кубок Черкаської області. Блажко Владислав став чемпіоном області з судномодельного спорту та зайняв 1 місце в класі F-4C, два 2 місця в класах EL-600, F-3E, та третє місце в класі F4-C nf .

Вихованці нагороджені дипломами та медалями. Вітаємо учасників, бажаємо подальших успіхів!

Переглядів: 12 | Додав: СЮТ | Рейтинг: 5.0/1