шаблон
Головна » 2018 » Березень » 31 » конкурс - змагання з початкового моделювання
10:57
конкурс - змагання з початкового моделювання

Конкурс-змагання проводились на базі Комунального закладу «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради». На дводенні змагання прибули одинадцять команд з: Кам’янського, Тальнівського, Черкаського, Христинівського, Смілянського районів та міст Черкаси, Умань, Шпола і Ватутіно. Учасники змагались у чотирьох номінаціях: теоретичне завдання, спортивно-технічне завдання, технічне завдання і творче завдання. Діти показували свої теоретичні знання, пройшовши тестування на комп’ютерах, виконували композицію з геометричних фігур на тему «Космічний транспорт», виготовляли модель танка. Практичні навички вихованці демонстрували, виготовляючи модель літаючого планера та змагались на дальність польоту. 

Наша команда в складі керівника гуртка Богашко Наталії Юріївни та двох її вихованців зайняла V командне місце серед 11 команд позашкільних навчальних закладів області та три в особистій першості:

– Сергеєва Анастасія Олександрівна – ІІІ ос.м. у номінації «Теоретичне завдання» та ІІІ ос.м. у номінації «Творче завдання», Іванишина Софія – ІІІ ос.м. у номінації «Творче завдання».

Переглядів: 29 | Додав: СЮТ | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: