шаблон
Головна » 2018 » Грудень » 4 » Ювілей з нагоди 55 річчя трудової діяльностіі
15:13
Ювілей з нагоди 55 річчя трудової діяльностіі

Звичайна біографія: школа... навчання і робота. Загальний трудовий стаж Ларіона Семеновича складає 55 років. З них 55 років в станції юних техніків м. Умані – керівник гуртків радіотехніки та радіоелектроніки - з єдиним записом в трудовій книжці.

У листопаді приходять холоди та дощі. Але відчуття тепла залежить не тільки від погоди, а й від стану душі.

У цьому сенсі Ларіону Семеновичу пощастило: він має можливість постійно надихатися радістю, енергійністю та відкритістю своїх учнів. І відразу стає світліше на душі, а негаразди і сум відходять на задній план.

І неважливо, скільки людині років, чи ще навчається вона, чи вже сама вчить, але має існувати постійна спрага до знань, яка є у керівника гуртка: щоб удосконалюватися і зростати над самим собою.

Не побоюсь сказати, що станція юних техніків стала другою домівкою для педагога, який завжди принципово, вимогливо ставиться до виконання покладених на нього обовязків, проявляючи при цьому професіоналізм, старанність, наполегливість.

Активна життєва позиція, талант і вміння працювати з дітьми завжди підтверджувалися високими показниками, за що Ларіон Семенович та його вихованці нагороджені почесними грамотами, дипломами міського, обласного та Всеукраїнського рівнів. Педагог має звання відмінника освіти та звання Заслуженого працівника освіти і науки України.

А головне, що гуртківці памятають про нього, спілкуються з ним. Для багатьох заняття в гуртках радіоелектроніки стали путівником на життєвому шляху.

Колектив закладу вітає ювіляра та бажає довголіття, міцного здоров’я, творчих успіхів!

 

 

Переглядів: 24 | Додав: СЮТ | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: