шаблон
Головна » 2018 » Листопад » 27 » Юні обдарування з радіоелектронного конструювання
15:08
Юні обдарування з радіоелектронного конструювання

23,24 листопада 2018 року вихованці станції юних техніків стали учасниками обласних змагань учнівської молоді з радіоелектронного конструювання. Змагання відбувалися на базі КЗ «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді». Команда вихованців гуртка радіоелектронного конструювання також взяла участь.

Цьому передувала тривала підготовка. Щоб досягти таких вершин, потрібно постійно плідно працювати, виготовляючи не складні, але цікаві електронні саморобки, серед яких електронні музичні скриньки, імітатори звучання тварин, птахів, прилади, що реагують на світло, звук та інше. У старших групах вихованці розробляють і конструюють власні різноманітні прилади: підсилювачі низької частоти для акустичних колонок, металошукачі, аматорські приймачі тощо.

Учасники команд спочатку здавали теоретичний залік, а потім розробляли друковану плату й проводили монтаж радіоелектронного пристрою. Вироби оцінювали за раціональністю розміщення радіодеталей на платі, естетичним виглядом і працездатністю самого пристрою.

Вихованці станції юних техніків (керівник гуртка радіоелектронного конструювання Кияновський Ларіон Семенович) зайняли призові місця. Ткаченко Артем – перше місце в обласних змаганнях з радіолектронного конструювання (старша вікова категорія) та Шевчук Катерина – третє місце в обласних змаганнях з радіолектронного конструювання (молодша вікова категорія). А в цілому команда завоювала друге призове місце!

Колектив заладу щиро вітає переможців та бажає і надалі успіхів!

 

Переглядів: 20 | Додав: СЮТ | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: