шаблон
Головна » 2018 » Листопад » 15 » Юні користувачі ПК з перемогами в обласних змаганнях
15:26
Юні користувачі ПК з перемогами в обласних змаганнях

В заході взяли участь 43 учасники закладів позашкільної освіти районів та міст області. Конкурсанти змагалися у трьох номінаціях: «Word», «Excel» та «PowerPoint». Тема цьогорічного конкурсу – «Хто володіє інформацією, той володіє світом, присвячена 100-річчю руху позашкілля». Цікаві завдання чекали на учасників конкурсу, а саме: створення презентацій, електронних книг та рекламного проспекта, які були виконані з урахуванням сучасних вимог естетики та дизайну.
Випробування були нелегкі, проте серед п’ятнадцяти команд позашкільних навчальних закладів Черкаської області, команда станції зайняла ДРУГЕ почесне місце.

Крім того в особистій першості Губрій Павло зайняв перше місце в номінації «Exсel», Авраменко Тетяна – друге місце в номінації «PowerPoint» та Яковенко Анна – третє місце в номінації «Word», за що нагороджені дипломами та грамотою КЗЧОЦНТТУМ.

Для конкурсантів було організовано екскурсію до Комунальної установи «Обласний художній музей» Черкаської обласної ради, де діти мали змогу ознайомитися з різноманітними виставками.
Пролетів час змагань! Вітаємо учасників та переможців, чекаємо на нові досягнення та перемоги у наступному році! 

https://youtu.be/MXPGOCdL4rY

Переглядів: 14 | Додав: СЮТ | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: