шаблон
Головна » 2017 » Березень » 18 » 17 БЕРЕЗНЯ 2017РОКУ ПРОВЕДЕНО ВІДБІРКОВИЙ КОНКУРС - ЗМАГАННЯ З ПОЧАТКОВОГО ТЕХНІЧНОГО МОДЕЛЮВАННЯ
09:39
17 БЕРЕЗНЯ 2017РОКУ ПРОВЕДЕНО ВІДБІРКОВИЙ КОНКУРС - ЗМАГАННЯ З ПОЧАТКОВОГО ТЕХНІЧНОГО МОДЕЛЮВАННЯ

Відповідно до плану роботи станції юних техніків м Умані 17 березня 2017року проведено відбірковий конкурс - змагання з початкового технічного моделювання серед вихованців.Конкурс – змагання проводився згідно Положення, затвердженим директором. Програма конкурсу складалася з теоретичної та практичної частини. Питання теоретичного заліку складалися у вигляді тестів з урахуванням вимог до знань та умінь вихованців, визначених Програмою гуртка ПТМ. Тестування проводились на комп’ютері. Час виконання завдання – 40хв.

Після теорії – учасники змагань розпочали практичну частину – виготовлення автомобіля з геометричних фігур. Час виконання - 40хв.У конкурсі брали участь 10 гуртківців, які є членами гуртків ПТМ з НВК №17, ЗОШ№14, ЗОШ№3, НВК№24, ЗОШ №11.

Підвівши підсумки, визначили переможців:

ІІІм. - Грищук Марія

ІІм. – Лапін Олексій

Ім. – Черненко Олександр

Учасники, які зайняли І та ІІ місце, представлятимуть СЮТ м. Умані на обласному конкурсі-змаганнях з ПТМ в м. Черкаси 30-31березня.

 

Переглядів: 63 | Додав: СЮТ | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: