шаблон
Головна » Файли » На допомогу керівнику гуртка » Методичні посібники

МЕТОДИЧНА РОЗРОБКА "Метод проектів як засіб активізації пізнавальної та творчої діяльності при організації роботи табору з денним "
[ · Скачати дистанційно () ] 13.07.2016, 14:56

Ситуація динамічного соціально-економічного розвитку нашої держави викликає нові освітні потреби особистості, суспільства і держави. Рух до відкритого освітнього простору вимагає перегляду якісних показників освіти, їх відповідності міжнародним стандартам. Нове розуміння результатів освіти призводить до активного пошуку нових підходів до організації освітнього процесу.

Один із шляхів актуалізації ідеї вільного вибору діяльності у позашкільній освіті дітей – вивчення можливостей методу проектів, який успішно застосовується в різних сферах педагогіки.

В даному посібнику наведено приклад використання методу проектів для організації  роботи  табору з  денним  перебуванням станції юних техніків м. Умані на прикладі тематичної зміни «Світанковий містОК!».

Рекомендується для використання педагогічними працівниками дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

Категорія: Методичні посібники | Додав: СЮТ
Переглядів: 27 | Завантажень: 31 | Рейтинг: 0.0/0