шаблон
Гурток працює в СЮТ.
Заняття проводить Кияновський Л.С.
 

Гурток радіоелектронного конструювання та юних конструкторів приладів радіоелектроніки знайомлять з основами відповідних знань та практичних навичок, необхідних для виготовлення та налагодження самих різноманітних електронних приладів. В гуртку юних конструкторів приладів радіоелектроніки, ще й до розробки власних електронних конструкцій. Гуртки працюють згідно програм, рекомендованих Міністерством освіти і науки України, Київ, збірник № 1, 2007р.

Основною метою гуртків є ознайомлення вихованців з основами знань найсучаснішої науки радіоелектроніки та підготовки їх до вступу в вищі навчальні заклади України, зокрема, в Київській політехнічний інститут, з яким вже більше 11 років підтримується тісний зв'язок. В гуртках навчаються діти віком від 10 до 18 років.

Гуртки радіоелектроніки, під назвами, що змінювалися, працюють з 1963 року, на базі станції юних техніків м. Умані. За ці роки вихованці гуртка отримали 122 дипломи тільки Всеукраїнського та міжнародного значення, тільки зараз 18 вихованців навчаються в Київському політехнічному інституті, більше 20 колишніх вихованців стали науковцями і працюють в Україні, США, Японії, Канаді, Росії. Гуртківці – постійні учасники обласних і Всеукраїнських конкурсів, виставок, змагань з радіоелектроніки, - отримують дипломи та грошові винагороди. За 2014-2015 навчальний рік вихованці гуртків радіоелектроніки в різних конкурсах і змаганнях отримали I і III місця у Всеукраїнських змаганнях, I і III місце в обласних змаганнях з радіоелектронного конструювання та II місце в обласному конкурсі захисті науково-дослідницьких робіт МАН. Стало доброю традицією, що колишні гуртківці – постійні гості гуртка: розповідають про новини техніки, діляться студентськими враженнями і словом і ділом, допомагають своїм майбутнім колегам.

 

                                  Переможці ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН 2015 рік. Чепкий Захар та Білоус Віктор.

Гурток підтримує постійні зв’язки з інженерно-фізичним факультетом Київського політехнічного інституту. Відомий вчений – декан інженерно-фізичного факультету КПІ, професор П.І. Лобода був гостем гуртка радіоелектроніки, провів зустріч з кращими учнями міста, подарував курс своїх лекції з основ наноелектроніки

Наші гуртківці бажані студенти КПІ, і вже не вони шукають спеціальність, а їх запрошують різні факультети.

  

 

 

 

 

 

    

 

 

 

На знімках призери конкурсів МАН та Всеукраїнського конкурсу винахідників Мельник Вадим, Тарасов Денис,Ткачук Василь. Вихованці  гуртка були запрошені в КПІ і вже успішно його закінчили. Вихованець гуртка Ткаченко Віталій став переможцем в Національному конкурсі в галузі екології води за розробку цифрового приладу для вимірювання якості питної води – отримав диплом переможця і грошову нагороду в розмірі 10 тисяч гривень. Роботу гуртка висвітлювали газети «Україна молода», «Факти», «Комсомольська правда», телеканали «Інтер», «ICTV», «Новий канал», «24 канал», а газета «Факти» висунула кандидатуру Ткаченко Віталія на 2012 рік на номінацію «Гордість країни».

Таким чином гурток радіоелектроніки Уманської Станції юних техніків дає вагомі знання в найсучаснішій, найцікавішій, найважливішій галузі людських знань, які допомагають молоді знайти свій шлях до цікавого, насиченого і достойного життя.

Запрошуємо учнівську молодь прийняти активну участь в роботі гуртка.