шаблон

Гурток працює в СЮТ ,  в ЗОШ №14 та на філії по вул.Більшовицька,7.

В СЮТ заняття проводять Харишук О.А., Горобець А.В 

В ЗОШ №14 заняття проводить Богашко Н.Ю.

На фіїї по вул.Більшовицька,7 заняття проводить Мелентьєва І.Б.

 

 

 

ОСНОВНИЙ ЗМІСТ РОБОТИ ГУРТКА ПОЧАТКОВОГО ТЕХНІЧНОГО МОДЕЛЮВАННЯ

 

Початкові графічні знання та вміння.

 

Елементарні технічні й технологічні поняття.

 Елементарні геометричні поняття: виготовлення геометричного конструктора, складання з елементів геометричного конструктора силуетів технічних об'єктів.

 Конструювання з плоских деталей: виготовлення моделей із використанням щілинного замка, виготовлення іграшок на нитковій тязі, іграшок із використанням важільного механізму, виготовлення моделі терезів.

 Конструювання з готових об'ємних форм: виготовлення моделей легкового та вантажного автомобілів автобуса, літака, меблів, дитячого потягу, підставки для пензлів та олівців, фігурок тварин і казкових героїв, різноманітних будиночків.

 Конструювання за допомогою конструкторів: складання з деталей конструкторів моделей технічних об'єктів за рисунком, власним задумом, технічним завданням.

 Виготовлення іграшок і сувенірів із різних матеріалів: виготовлення листівок технікою аплікації, колажу, мозаїки, віконних картинок, вироби із яєчної шкаралупи, композицій та орнаментів із рослин, поробок із природного матеріалу, пластиліну, тканини.

 Екскурсії на підприємства, виставки та до музеїв, участь у конкурсах, виставках, організація та проведення масових заходів: святкування Нового року, різноманітних свят.