шаблон
Гурток Користувач ПК працює в СЮТ
Керівник гурка Нікуліна Надія Олександрівна
 
 
Мета гуртка: знайти найбільш оптимальні для гуртківців технології пізнання теоретичної бази знань з основ інформатики та здобуття ними практичних навичок використання засобів сучасних комп‘ютерних технологій у повсякденній практиці.
Завдання гуртка: воробити в гуртуівців практичні навички роботи з пристроями введення, виведення інформації, редактором текстів Word, графічними редакторами, електронними таблицямиExcel, програмою презентаційPower Point, розвити творчі здібності і нахили дитини в процесі ігрової діяльності, що направлена на розвиток пізнавальної активності, виникненню позитивних емоцій.

Навички здобуті на гуртку дають змогу приймати участь у конкурсах та змаганнях обласного рівнів.

Кожен рік на базі обласного Черкаського Центру науково- технічної творчості учнівської молоді проводиться конкурс на кращого знавця логічних ігрових програм серед учнівської молоді. Для того щоб потрапити туди і здобути перемогу, я проводжу відбірковий конкурс. Гуртківці, які зайняли І та ІІ місце, мають змогу представляти Уманську станцію юних техніків місті Черкасах.

Хочеться відмітити своїх вихованців Савицького Костянтина та Іванова Дениса, які вже третій рік займають перше обласне місце, а Костя – є кращим знавцем логічних ігрових програм 2013року.
Савицький Костянтин
Команда СЮТ конкурсу Кращий знавець логічних ігрових програм 2013 року.
Не обходить стороною і обласний конкурс з інформаційних технологій «Користувач ПК», де діти показують свої вміння та навички в трьох програмах офісу Word, Power Point і Excel. І в цьому році у номінації Power Point виборола ІІІ обласне місце вихованка гуртка Харишук Катерина,та ІІІ місце одержав Савицький Костянтин у номінації Excel.