шаблон

Орієнтований план обласних очно-заочних масових заходів Комунального закладу "Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради" на 2016-2017 навчальний рік. 

Зміст роботи

Термін виконання

Відповідальний

ПОЛОЖЕННЯ про фестиваль «Творча майстерня» в рамка тижня науки і техніки

ПОЛОЖЕННЯ про міський конкурс-змагання з початкового технічного моделювання в рамка тижня науки і техніки

ПОЛОЖЕННЯ про міські змагання юних операторів колективної радіостанції в рамка тижня науки і техніки

П О Л О Ж Е Н Н Я щодо проведення турніру «Подорож країною інформатики» в рамка тижня науки і техніки

ПОЛОЖЕННЯ про змагання юних автомоделістів в рамка тижня науки і техніки

П О Л О Ж Е Н Н Я щодо проведення змагань з авіамодельного спорту (мікромоделі літаків)

Тиждень науки і техніки 2019 (Наказ)

Тиждень відкритих дверей на СЮТ

І (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу

 «Мирний космос»

до 19.09

Зав. відділом, кер. гуртків

Всеукраїнський колоквіум

«Космос. Людина. Духовність.»

21-23.09

Зав. відділом, кер. гуртків

Міжнародний день громадян поважного віку

01.10

Зав. відділом, методист

Участь у святкуванні Дня міста

01.10

Зав. відділом, кер. гуртків

Відкриті заочні змагання учнівської молоді України з радіозв'язку на КХ до Дня захисника Вітчизни на приз музею військ зв’язку Збройних сил України (обл. залік)

12.10

Зав. відділом, Вдовиченко В.В.

Всеукраїнські змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту (повітряний бій)

11 – 14.10

Зав. відділом, кер. гуртків

Заходи до Дня Захисника України

10-14.10

Зав. відділом,кер. гуртків

 Відбірковий конкурс серед гуртківців СЮТ з інформаційних технологій «Користувач ПК»

10.10

Зав. відділом, Нікуліна Н.О.

Виставка-конкурс робіт гуртківців СЮТ                 

« Мистецтво оригамі»

25.10

Зав. відділом, кер. гуртків

Обласний відкритий конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій  «Користувач ПК»

28-29.10

Зав. відділом, Нікуліна Н.О.

Місячник профілактики негативних проявів в учнівському середовищі

01-30.11

Зав. відділом, кер. гуртків

 Вібдірковий конкурс з радіоелектронного

 конструювання серед гуртківців СЮТ

04.11

Зав. відділом, Кияновський Л.С.

Обласна виставка-конкурс  «Мистецтво оригамі»

08-15.11

Зав. відділом, кер. гуртків

 Відбірковий конкурс на кращого знавця логічних ігрових програм серед гуртківців СЮТ

11.11

Зав. відділом, Нікуліна Н.О.

Обласний конкурс з радіоелектронного конструювання серед гуртківців СЮТ

18-19.11

Зав. відділом,Кияновський Л.С.

Всесвітній День боротьби зі  СНІДом

01.12

Зав. відділом, кер. гурт

Обласний конкурс на кращого знавця логічних ігрових програм серед учнівської молоді

02 - 03.12

Зав. відділом, Нікуліна Н.О.

Міський конкурс-захист робіт членів МАН

грудень

Заст. директора, кер.секцій МАН

Проведення новорічних свят

26-31.12

Зав. відділом, кер. гуртків

Тиждень науки і техніки

03-06.01

Директор, заст. директора, методист зав. відділом,

Виставка-конкурс робіт гуртківців СЮТ

   « Космічні фантазії»             

10.01

Зав. відділом, кер. гуртків

Всеукраїнські заочні змагання учнівської молоді України з радіозв'язку на КХ  „ Зимовий міні-тест ЮТ" (обласний залік)

11.01

Зав. відділом, Вдовиченко В.В.

І (обласний) етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу « Космічні фантазії»

до 17.01

Зав. відділом, кер. гуртків

Участь в обласному конкурсі-захисті МАН

лютий

Заст. директора, кер. секцій МАН

Виставка технічної творчості гуртківців СЮТ

до 09.02

Зав. відділом, кер. гуртків

Змагання з ПТМ серед гуртківців СЮТ

12.02

Зав. відділом, кер. гурт.

Всеукраїнські заочні змагання учнівської молоді України з радіозв'язку на КХ пам’яті  Гусєва В.П. (обласний залік)

15.02

Зав. відділом, Вдовиченко В.В.

Гурткові змагання з автомодельного спорту (трасові моделі)

10.02

Зав. відділом, Ляховський В.О.

Участь в обласних виставках-конкурсах технічної творчості

до 24.02

Зав. відділом, кер. гуртків

Шевченківський тиждень

01-10.03

Зав. відділом, кер. гурт.

Обласні відкриті змагання учнівської молоді з автомодельного спорту (трасові моделі)

03-04.03

Зав. відділом, Ляховський В. О.

Обласний конкурс - змагання учнів молодшого шкільного віку з ПТМ

17-18.03

Зав. відділом, кер. гурт

43 відкриті заочні змагання з радіозв'язку на КХ на Кубок УДЦПО(обл.залік)

22.03

Зав. відділом, Вдовиченко В.В.

Гурткові змагання з автомодельного спорту (радіокеровані моделі)

25.03

Зав. відділом, кер. гурт.

Обласні відкриті змагання з авіамодельного спорту(мікромоделі та найпростіші)

25-26.03

Зав. відділом, Козаченко С.В.

Обласні змагання з автомодельного спорту серед учнівської молоді  (кордові моделі у приміщеннях)

30-31.03

Зав. відділом, Ляховський В.О.

Гурткові змагання з повітряних зміїв

28.03

Зав. відділом, Ляховський В.О.

Гурткові змагання з ракетомодельного  спорту

31.03

Зав. відділом, Килимник М. М.

Місячник профілактики шкідливих звичок

01-30.04

Зав. відділом, кер. гуртків

Обласні змагання учнівської молоді з повітряних зміїв серед

07-08.04

Зав. відділом, Ляховський В.О.

Обласні змагання учнівської молоді з ракетомодельного спорту

28-29.04

Зав. відділом, Килимник М. М.

Гурткові змагання з авіамодельного спорту (кордові моделі,)

30.04

Зав. відділом, Козаченко С.В.

Обласні відкриті змагання учнівської молоді з автомодельного спорту (радіокеровані моделі)

05-06.05

Зав. відділом, Ляховський В.О.

Гурткові змагання із судно модельного спорту (моделі до 600 мм)

07.05

Зав. відділом, Козаченко С.В.

Гурткові змагання з авіамодельного спорту (радіокеровані моделі)

08.05

Зав. відділом, Козаченко С.В.

Обласні змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту (кордові моделі)

12-13.05

Зав. відділом, Козаченко С.В.

Міська фотовиставка

20.05

Зав. відділом, кер. гуртків

Обласні змагання учнівської  молоді з судномодельно-го спорту («М»-швидкісні радіокеровані, «NS»-моделі до 600 мм)

19-21.05

Зав. відділом, Козаченко С.В.

Змагання з авіамодельного спорту (мікромоделі літаків)серед гуртківців СЮТ

22.05

Зав. відділом, Козаченко С.В.

II (обласний) етап  Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів „ Моя Україно!»

до 31.05

Зав. відділом, кер. гуртків

Обласний (заочний етап) Всеукраїнського фестивалю дитячого кіно та телебачення «Веселка»

до 31.05

Зав. відділом, кер. гуртків

Відзначення Міжнародного Дня захисту дітей

01.06

Заст. директора методист

Обласні змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту (вільно літаючі моделі літаків у приміщенні)

07-08.06

Зав. відділом, Килимник М. М.

Обласні змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту (радіокеровані моделі)

14.06

Зав. відділом, Козаченко С.В.

Заходи до відзначення Дня Конституції України

до 28.06

Заст. директора методист

Заходи до відзначення Дня незалежності України

до 24.08

Директор, заст. директора методист, заввідділом