шаблон
Гурток паперопластики працює на базі ЗОШ №14
Керівник гуртка
Колесник Майя Сергіївна.

Займаються в ньому діти молодшого та середнього шкільного віку. 

Заняття проводяться  2,3 рази на тиждень відповідно до програми Міністерства освіти і науки УкраїниКиїв, збірник №1, 2007.

  Метою і основним змістом роботи гуртка є  закріплення і

 розвиток у дітей мислення, знань, умінь і навичок в процесі розв‘язання

логічних задач, виготовлення ігор, головоломок  тощо.  Крім того,

передбачається розширення знань гуртківців про технічну естетику,

моделювання найпростіших авіа-, авто-,  судно- ракетомоделей,

технічних будівель, виготовляють вироби способом оригамі, витинанки, квілінгу.

Заняття в гуртку дають широкі можливості для розвитку творчих здібностей гуртківців, зокрема уміння уявляти, фантазувати, читати й самим виконувати схеми , шукати оптимальну форму та будову, пояснювати послідовність створення виробу, концентрувати увагу, дотримуватись чіткості і акуратності в роботі, знаходити кольорове вирішення. Практика й наукові дослідження показують, що навчання в гуртку допомагає успішному  оволодінню знаннями з усіх предметів.

Заняття в гуртку допомагають реалізувати навчально-виховні завдання щодо формування творчої особистості, дружніх стосунків, відчуття колективізму.

                   Гуртківці працюють з папером, картоном, набувають навичок роботи з різним інструментом. Готові вироби оздоблюють за допомогою фарб, фломастерів, олівців, інших декоративних матеріалів.

           Щорічно гуртківці беруть  в обласних та Всеукраїнських заходах та займають призові місця.

В 2013 році Ляховецький Едуард та Коваль Марія зайняли 1 місце в обласній виставці-конкурсі з початкового технічного моделювання  в номінації «Ігри, іграшки та атракціони з використанням елементів електротехніки».

В 2014 році Гоменюк Богдан та Поліщук Альона зайняли третє місце в обласній виставці-конкурсі з початкового технічного моделювання  в номінації «Сувеніри та м’яка іграшка».

В 2015 році Степанюк Марія,Гоменюк Богдан та ДрозденкоАнастасія зайняли перше місце в обласній виставці-конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край».