шаблон

Гурток працює на базі ЗОШ№14

Керівник гуртка

Колесник Максим Ігорович.

 

Займаються в ньому діти молодшого та середнього шкільного віку. 

Заняття проводяться  2,3 рази на тиждень відповідно до програми Міністерства освіти і науки України Київ, збірник №1, 2007.

Метою і основним змістом роботи гуртка є  закріплення і

розвиток у дітей мислення, знань, умінь і навичок в процесі розв‘язання

логічних задач, виготовлення ігор, головоломок  тощо.  Крім того,

передбачається розширення знань гуртківців про технічну естетику,

моделювання найпростіших авіа-, авто-,  судно- ракетомоделей,

технічних будівель, виготовляють вироби способом оригамі, витинанки, квілінгу.

 Заняття в гуртку дають широкі можливості для розвитку творчих здібностей гуртківців, зокрема уміння уявляти, фантазувати, читати й самим виконувати схеми , шукати оптимальну форму та будову, пояснювати послідовність створення виробу, концентрувати увагу, дотримуватись чіткості і акуратності в роботі, знаходити кольорове вирішення. Практика й наукові дослідження показують, що навчання в гуртку допомагає успішному  оволодінню знаннями з усіх предметів.

 Заняття в гуртку допомагають реалізувати навчально-виховні завдання щодо формування творчої особистості, дружніх стосунків, відчуття колективізму.

 Гуртківці працюють з папером, картоном, набувають навичок роботи з різним інструментом. Готові вироби оздоблюють за допомогою фарб, фломастерів, олівців, інших декоративних матеріалів.

           Щорічно гуртківці беруть  в обласних та Всеукраїнських заходах та займають призові місця.

       В 2013 році Кравченко Марина зайняла третє місце в обласній виставці-конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край» у номінації «Художня обробка деревини» та Гончарук Валерія, яка зайняла перше місце в обласному і Всеукраїнському виставках-конкурсах початкового технічного моделювання в номінації «Вироби у стилі народних мистецтв та сучасного дизайну».

    В 2014 році Степанюк Марія та Гоменюк Богдан зайняли перше місце а обласній виставці-конкурсі «Мистецтво оригамі».

  В 2015 році Кудрявцев Дмитро та Гоменюк Богдан зайняли друге місце

обласній виставці-конкурсі з початкового технічного моделювання  в номінації «Ігри, іграшки та атракціони з використанням елементів електротехніки», Степанюк Марія та Видайко Ілля - друге місцев обласній виставці-конкурсі з початкового технічного моделювання  в номінації «Найпростіші механічні ігри та іграшки, машини та механізми» .