шаблон

Гурток початкового технічного моделювання працює на СЮТ по вул.Садовій, 3.

Керівник гуртка

Горобець Антоніна Вікторівна.

 Гурток початкового технічного моделювання працює на СЮТ по вул.Садовій,3 . Займаються в ньому діти молодшого та середнього шкільного віку. Заняття проводяться 2 рази на тиждень відповідно до програми Міністерства освіти і науки України.

Метою і основним змістом роботи гуртка є закріплення і розвиток у дітей мислення, знань, умінь і навичок в процесі розв’язання логічних задач, виготовлення ігор, головоломок тощо. Крім того, передбачається розширення знань гуртківців про початкові елементи електротехніки, технічної естетики, моделювання найпростіших авіа-, авто-, судно-, ракето моделей.

Гуртківці працюють з папером, фанерою, допоміжними  матеріалами. Набувають навичок роботи лобзиком та іншим інструментом. Готові вироби оздоблюють за допомогою фарб, фломастерів, олівців, а також вчаться працювати випалювачем та лакувати.

За час навчання діти у повному обсязі опановують програму гуртка, отримують основи допрофесійної підготовки. В гуртку ефективно реалізується принцип послідовності, забезпечується можливість роботи над різними темами кожним учнем, враховується індивідуальний рівень підготовки кожного. Використання сучасних комп’ютерних технологій під час проведення занять в гуртку підвищує ефективність навчального процесу  та практичної роботи, дає керівнику гуртка змогу індивідуалізувати та зробити цікавим навчальний процес.

Вихованці не тільки збагачують свої знання та вміння, але й підвищують свою  майстерність, розробляють креслення нових творчих робіт та самостійно їх виготовляють.

Гуртківці отримують високий рівень професійної підготовки, набувають багато корисних в гуртку знань та навичок, які допоможуть їм досягти успіху в їхньому подальшому житті.

Вихованці гуртка ПТМ  щороку беруть активну участь у виставках, конкурсах міського, обласного та Всеукраїнського рівнів, за що нагороджувались дипломами та грамотами Комунального закладу «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської  молоді» Черкаської обласної державної адміністрації та Українського державного центру позашкільної освіти.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Для батьків і не тільки …

Гуртківці, які займаються випилюванням, можуть  виготовити багато корисних речей  для дому, родини, що дозволить і батькам включитися в цю цікаву роботу, більше спілкуватися з дітьми, поділити з ними захоплення, разом переживати радість творчості.

Випилювання лобзиком – один із розповсюджених видів художньої обробки деревини. Деревина – найбільш доступний матеріал, її обробка не вимагає складного технічного оснащення. В той же час художнє випилювання відкриває можливості для розвитку ініціативи, творчості, активізує мислення. Художнє випилювання розвиває у юних майстрів художній смак, посидючість, акуратність, точність, дає їм трудові навички з обробки фанери, навчає володіти різними інструментами.

Процес випилювання захоплює гуртківців, так як у кожну деталь вкладається особиста праця і готовий виріб оцінюється як особистий твір. А якщо у виріб, над яким працюють, внести свої поправки і доповнення, змінити конструкцію або рисунок орнаменту, використати фантазію – такий виріб стає особливо дорогим і знаходиться в домі на чільному місці.

Перші кроки в гуртку - робота з папером