шаблон

Протягом 2015/2016 навчального року 236 гуртківців взяли участь в 33 обласних та Всеукраїнських заходах, де зайняли 96 призових місць в особистій першості та 12 командних місць. 113 робіт вихованців відправлено на обласні виставки-конкурси «Мистецтво оригамі», «Космічні фантазії», «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!», «Знай і люби свій край», з початкового технічного моделювання, «Мирний космос» та на конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя Україна!», в яких вибороли 79 призових місць (керівники гуртків Мартинюк Леонід Тимофійович, Горобець Антоніна Вікторівна, Колесник Майя Сергіївна, Кияновський Ларіон Семенович, Уголькова Світлана Леонідівна, Харишук Олена Анатоліївна, Богашко Наталія Юріївна, Мелентьєва Інна Борисівна, Бойко Тетяна Михайлівна,  Мельник Тетяна Анатоліївна, Мартинюк Лариса Вікторівна, Нікуліна Надія Олександрівна, Каракада Ірина Миколаївна, Вдовиченко Віктор Володимирович, Килимник Михайло Миколайович, Козаченко Сергій Васильович, Хомич Олександр Олександрович, Баклицька Юлія Дмитрівна).  В обласному етапі Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» вихованці станції отримали 17 призових місць, а саме: номінація «Портрет» – Віштал Андрій І місце, Малищик Давід ІІ місце, Гервасовська Анна ІІІ місце, номінація; «Макрофото» – Уголькова Олександра І місце, Гончаренко Анна ІІІ місце, Угольков Владислав ІІІ місце, Платмір Анастасія ІІ місце; номінація «Пейзаж» – Мартинюк Віталій ІІІ місце, Уголькова Олександра ІІІ місце, Гервасовська Анна ІІІ місце, Платмір Анастасія ІІІ місце; номінація «Натюрморт» – Уголькова Олександра ІІІ місце, Мартинюк Віталій І місце, Угольков Владислав ІІ місце; номінація «Жанрове фото» – Мартинюк Віталій І місце,  Баришнікова Анастасія ІІІ місце; номінація «Позажанрове фото» – Уголькова Олександра ІІІ місце. У Всеукраїнських змаганнях з авіамодельного спорту (повітряний бій), що проходили в смт. Міжгір’я,  команда Килимника М. М. отримала ІІІ командне місце та два в особистій першості: Піскорський Ростислав ІІІм. у кл. мод.F-2-D, та Немцев Дмитро ІІІм. у кл. мод.F-2-І. У Всеукраїнському колоквіумі «Космос.Людина.Духовність.», який проходив у місті Ужгород, троє вихованців станції – Баришнікова Анастасія (керівник гуртка Уголькова С. Л.) виборола Ім., Шинкаренко Нікіта (керівник гуртка Нікуліна Н. О.) виборов ІІм. та  Байрамов Руслан (керівник гуртка Колесник М. С.) виборов  ІІІм. В обласних змаганнях з радіозв’язку на КХ до Дня захисника Вітчизни на приз музею військ зв’язку Збройних сил України, команда Вдовиченка В. В.  і троє вихованців: Заболотній Іван, Кравець Олександр та Тулаєва Марія отримали ІІ місце. У обласному конкурсі з інформаційних технологій «Користувач ПК» в особистій першості Харишук Катерина в номінації «Power Point» отримала Ім. під керівництвом керівника гуртка Нікуліної Н.О. У обласному конкурсі з радіоелектронного конструювання команда CЮТ виборола ІІ місце (керівник гуртка Кияновський Л. С.), а в особистій першості Геренштейн Петро має ІІІ місце (молодша вікова група), і Кіквадзе Ярослав має І місце (старша вікова група). У обласному конкурсі на кращого знавця логічних ігрових програм брало участь дві команди. Команда CЮТ виборола ІІ місце (керівник гуртка Нікуліна Н. О.), а команда, яка працює на базі НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №10 – медична гімназія» (керівник гуртка Хомич О.О.) -VІ місце, а в особистій першості гуртківець Нікуліної Н.О. Губрій Павло виборов два  особистих місця: І місце в номінації «Сапер», ІІ місце в номінації «Реверсі» і Підлипняк  Олександр - ІІІ місце в номінації «Сапер», а в особистій першості гуртківець Хомича О.О. Ліхачов Ілля – два ІІ місця в номінації «Тетріс» і «Qbeez». В обласних змаганнях з радіозв’язку на КХ «Зимовий Міні-тест ЮТ» троє вихованців: Заболотній Іван, Кравець Олександр та Лазаренко Анастасія отримали ІІІ місце. (керівник гуртка Вдовиченко В.В.).В обласному конкурсі – захисті МАН брало участь 8 гуртківців , шість з яких зайняли призові місця (три І місця - Анцибор Вячеслав, Харишук Катерина та Чепкий Захар, Байрамов Руслан - ІІ місце та два ІІІ місця – Чорний Максим та Савицький Костянтин). У Всеукраїнських змаганнях учнівської молоді на Кубок України з авіамодельного спорту «Кубок Небесної сотні» з авіамодельного спорту (повітряний бій), що проходили в м. Києві, команда Килимника М.М. отримала ІІ командне місце та в особистій першості: Піскорський Ростислав ІІм. у кл. мод.F-2-D (дизельні двигуни 2,5см). На обласному конкурсі змагань учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання в особистому заліку гуртківець Богашко Н.Ю. - Шевчук Олександр зайняв два ІІ місця за «Теоретичне завдання» та «Технічне завдання».Щербак Катерина, Заболотній Іван та Кравець Олександр отримали ІІІ місце за участь у 42 відкритих заочних змаганнях учнівської молоді України з радіозв’язку на КХ на Кубок Українського державного центру позашкільної освіти (керівник гуртка Вдовиченко В.В.). В обласних змаганнях з автомодельного спорту серед учнівської молоді (кордові моделі у приміщеннях) команда Ляховського В. О. зайняла ІІ командне місце, а  в особистій першості Воробйов Олександр зайняв ІІІм. в класі моделей ЕЛ-АЕРО. На обласних змаганнях з повітряних зміїв Данильченко Олександр в особистому заліку виборов ІІ місце у класі моделей «Змій-потяг» під керівництвом Ляховського В. О. На обласних змаганнях з ракетомодельного спорту команда Килимника М. М. та судді Козаченка С.В. отримала ІІІ командне місце та три в особистій першості – Кузьмич Олексій І ос.м. у класі моделей «S4A», Ільченко Дмитро І ос.м. у класі моделей «S9A»  та Шиндор Антон  ІІІ ос.м. у класі моделей «S4А».  На обласних змаганнях з авіамодельного спорту (кордові моделі) команда Козаченка С.В. та судді Килимника М. М. отримала ІІ командне місце та два в особистій першості – Немцев Дмитро І місце у класі моделей «F-2-A» та Піскорський Ростислав ІІ місце у класі моделей «F-4-В» . Вихованці судномодельного гуртка вибороли ІІІ командне місце - керівник гуртка Козаченко С.В. та суддя Килимника М. М.  На обласних змаганнях з авіамодельного спорту (мікромоделі літаків) команда  Килимника М. М. та судді Козаченка С.В. зайняла ІІІ командне місце та два ІІІ місця в особистому заліку: Немцев Дмитро у класі моделей F-1-М  та Блажко Владислав у класі моделей F-1-L .