шаблон

Протягом 2014-2015 навчального року 158 гуртківців взяли участь в 26 обласних та Всеукраїнських заходах, де зайняли 46(крім виставок) призових місць в особистій першості та 12 командних місць.

79 робіт вихованців відправлено на обласні виставки-конкурси «Мистецтво оригамі», «Космічні фантазії», «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!», «Знай і люби свій край», з початкового технічного моделювання та на конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя Україна!», в яких вибороли 68 призових місць (керівники гуртків Горобець Антоніна Вікторівна, Кияновський Ларіон Семенович, Килимник Михайло Миколайович, Уголькова Світлана Леонідівна, Харишук Олена Анатоліївна, Богашко Наталія Юріївна, Мелентьєва Інна Борисівна, Бойко Тетяна Михайлівна, Мельник Тетяна Анатоліївна, Колесник Майя Сергіївна, Мартинюк Лариса Вікторівна, Нікуліна Надія Олександрівна, Каракада Ірина Миколаївна, Закорчменна Інна Сергіївна, Колесник Максим Ігорович, Вдовиченко Віктор Володимирович).

В обласному етапі Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» вихованці станції отримали 21 призове місце, а саме : номінація «Портрет» – Мартинюк Віталій ІІ місце, Малищик Давід І місце, Стрельніков Михайло ІІ місце, Гончаренко Анна І місце, Гервасовська Анна ІІ місце, Кукуруза Настя ІІІ місце, Криворучко Діана ІІ місце, Платмір Настя два ІІІ-х та ІІ місця; номінація «Пейзаж» – Уголькова Олександра І Місце, Мартинюк Віталій ІІ місце; номінація «Натюрморт» – Уголькова Олександра І місце, Мартинюк Віталій ІІ місце, Харишук Катерина ІІІ місце, Платмір Настя ІІ місце, номінація «Жанрове фото» – Юрченко Аліна ІІ місце, Баришнікова Настя ІІ місце, номінація «Позажанрове фото» – Мартинюк Віталій ІІІ місце, Малищик Давід І місце, Баришнікова Настя ІІІ місце.

У Всеукраїнських змаганнях з авіамодельного спорту (повітряний бій), що проходили в смт. Міжгір’я, команда Килимника Михайла Миколайовича отримала ІІІ командне місце та три в особистій першості: Піскорський Ростислав ІІІм. у кл. мод. F-2- І та ІІІм. у кл. мод.F-2-D, та Немцев Дмитро ІІІм. у кл. мод.F-2-D.

У Всеукраїнському колоквіумі «Космос.Людина.Духовність.», який проходив у місті Ужгород, троє вихованців станції – Баришнікова Анастасія (керівник гуртка Уголькова Світлана Леонідівна), Гончар Віталій (керівник гуртка Кияновський Ларіон Семенович) та Шинкаренко Нікіта (керівник гуртка Нікуліна Надія Олександрівна) вибороли по ІІІм.

У обласному конкурсі з інформаційних технологій «Користувач ПК» в особистій першості Савицький Костянтин в номінації «ЕхсеІ» та Харишук Катерина в номінації «Power Point» отримали по ІІІм. під керівництвом керівника гуртка Нікуліної Н.О.

У обласному конкурсі на кращого знавця логічних ігрових програм гуртківець Нікуліної Н.О. Губрій Павло виборов три особистих місця: І місце в номінації «Сапер», ІІ місце в номінації «Реверсі», ІІІ місце в номінації «Тетріс» та здобув звання «Найкращий знавець логічних ігрових програм».

У обласному конкурсі з радіоелектронного конструювання брало участь дві команди. Команда CЮТ виборола І місце (керівник гуртка Кияновський Ларіон Семенович), а команда, яка працює на базі НВК пед. ліцей (керівник гуртка Вдовиченко Віктор Володимирович) -ІІІ місце, а в особистій першості Кіквадзе Ярослав має І місце (молодша вікова група), Білоус Віктор І місце (старша вікова група) і Лялько Ігор має ІІІ місце (старша вікова група).

В обласному конкурсі – захисті МАН брало участь 5 гуртківців , два з яких зайняли призові місця (Білоус Віктор – ІІІ місце та Чепкий Захар – ІІІ місце).

В обласних змаганнях з радіозв’язку на КХ «Міні-тест ЮТ» та обласних змаганнях на КХ пам’яті В.П.Гусєва троє вихованців: Барабаш Яна, Байда Вікторія та Заморський Ярослав отримали ІІІ та ІІ місце за участь у ХХХХІ відкритих змаганнях з радіозв’язку на КХ на Кубок Українського державного центру позашкільної освіти.

На обласних змаганнях з автомодельного спорту (трасові моделі) команда Ляховського Василя Олексійовича отримала ІІІ командне місце в складі якої були Балицький Денис та Максимов Ілля.

На Всеукраїнських змаганнях з радіоелектронного конструювання, які проходили в місті Рівному, Кіквадзе Ярослав виборов Ім. в молодшій віковій групі.

На обласних змаганнях з авіамодельного спорту (мікромоделі літаків) команда Килимника М.М. зайняла ІІ командне місце та три в особистому заліку: Головчук Микола ІІ місце у класі моделей F-1-N та ІІІ місце у класі моделей F-1-L, Блажко Владислав – ІІ місце у класі моделей F-1-М та Піскорський Ростислав - ІІІ місце у класі моделей F-1-D.

На обласних змаганнях з повітряних зміїв Данильченко Олександр в особистому заліку виборов два ІІ місця у класі моделей «Змій-потяг» та «Експериментальний змій» під керівництвом Ляховського В.О.

На обласних змаганнях з ракетомодельного спорту команда Килимника М. М. отримала ІІ командне місце та два в особистій першості – Немцев Дмитро ІІ ос.м. у класі моделей «S-4-A» та ІІІ ос.м. у класі моделей «S-7».

На обласних змаганнях з авіамодельного спорту (кордові моделі) команда Козаченка С.В. та судді Килимника М. М. отримала ІІ командне місце та три в особистій першості – Немцев Дмитро ІІІ місце у класі моделей «F-2-A» та Піскорський Ростислав два ІІ місця у класі моделей «F-4-В» та «F-2-В».

Вихованці судномодельного гуртка вибороли два ІІІ-х командних місця та п’ять особистих (Немцев Дмитро – ІІІ місце у класі ЕК-600, Піскорський Ростислав ІІІ місце у класі F2-U і ІІІ місце у класі F4-С та Головчук Микола ІІ місце у класі ЕСО standard та ІІІ місце у класі F4-А) - керівник гуртка Козаченко С.В.