шаблон

Вже п’ять років поспіль станція займає І місце в рейтингу позашкільних закладів області. 

     Удосконалення інформаційно-методичних зв'язків закладу сприяло своєчасній організації та участі в міських, обласних, Всеукраїнських          змаганнях та конкурсах, виставках. Відповідно до плану роботи ЧОЦНТТУМ, СЮТ та згідно Положень про проведення змагань, конкурсів, виставок протягом 2012-2013 навчального року 155 гуртківців взяли участь в 23 обласних та Всеукраїнських заходах. Із них 92 роботи вихованців відправлено на обласні виставки-конкурси:

- «Мистецтво оригамі» - 6 переможців та призерів із 8 представлених експонатів,

- «Космічні фантазії» - 3 призери із 5 поданих на конкурс робіт,

- «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» - подали 9, призерів 7,

- «Знай і люби свій край» - подали 18, з яких маємо 11 переможців та призерів (з них 2 роботи відправлено на Всеукраїнський етап виставки,

- з початкового технічного моделювання – із 11 поданих експонатів – 10 переможців та призерів,

- на обласний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя Україна!» відібрано 41 фотографію за 7 номінаціями (результати ще не підведено).

Досягнення у виставках-конкурсах на Всеукраїнському рівні :

- «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» - Ім. (Медолиз Євген), ІІ м. (Зерник Валентин)

- «Знай і люби свій край»  - ІІІ м. (Харишук Катерина)

- з початкового технічного моделювання – ІІм.(Немцев Дмитро), І м. (Вербіцький Олег), І м. (Угольков Владислав), І м. (Грищенко Дмитро), Ім. (колектив гуртка оригамі – 8 дітей)

- конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя Україна!» - Ім. (Білоус Марина)

 

      4 гуртківців СЮТ брали участь у Всеукраїнському оздоровчому зборі «ТНТВР», де Ткаченко Віталій здобув особисту  перемогу – ІІ місце, а у обласному конкурсі-захисті МАН він зайняв І місце (керівник гуртка Кияновський Л. С.). 

 

За результатами участі у обласних змаганнях з різних напрямів технічної творчості у 2012-2013 н.р. гуртківці СЮТ вибороли 9 призових командних місць (І м. – 2, ІІ м. – 2, ІІІ м. – 5) та 21 призове місце у особистій першості (Ім. – 4, ІІ м. – 7, ІІІ м. – 9)  

 

Цього року 31 травня вже вдруге гуртківці станції юних техніків м. Умані стають учасниками Всеукраїнської виставки-фестивалю «Обдаровані діти України», яка проходить у м. Київ. Якщо у 2012 році їх було 4, то вже у 2013 році  нагороди від організаторів заходу отримали 6 вихованців СЮТ – це Касянчук Андрій, Платмір Анастасія (гурток юних фотоаматорів),  Угольков Владислав, Харишук Катерина (гурток початкового технічного моделювання), Бєлова Владислава (гурток виготовлення сувенірів), Білоус  Віктор (гурток юних конструкторів приладів радіоелектроніки).  Кожний із них отримав подарунки та  диплом VI Всеукраїнської виставки-фестивалю «Обдаровані діти України» за підписами Міністра Освіти і науки Д.В.Табачника, Президента Національної академії наук України Б.Є.Патона, Президента Національної академії педагогічних наук України В.Г.Кременя, Президента Малої академії наук України С.О.Довгого.

 

Вперше 6 педагогічних працівників станції брали участь у  Всеукраїнському конкурсі «Творчий учитель – обдарований учень», який проводився Інститутом обдарованої дитини Національної академії педагогічних наук України, за що отримали сертифікати.

У 2012-2013 н. році Українським державним Центром позашкільної освіти проводився Всеукраїнський конкурс  серед педагогів позашкільних навчальних закладів України на кращі навчальні програми, навчально-методичні посібники та методичні розробки з предметно-технічного профілю науково-технічного напряму позашкільної освіти, за підсумками участі в якому ЗДНВР Горобець А.В. отримала диплом ІІІ ступеня за матеріали з досвіду роботи «Пріоритет технічної творчості у розвитку особистості»  (наказ УДЦПО МОН України №12-06 від 26.12.12 р.)

Керівника гуртка Уголькову С.Л. нагороджено Грамотою ЧОІПОПП  за  серію цифрових ресурсів,  які визнано кращими і можуть бути рекомендовані для впровадження у практику роботи педагогічних працівників області (наказ ДОН ЧОДА № 271 від 11.06.2013р.)

Харишук Олена Анатоліївна - дипломант ХVІІІ обласної виставки педагогічних технологій «Освіта Черкащини – 2013», за методичний посібник «Організація літнього відпочинку в профільному оздоровчому таборі «Євро-Світанок 2012», рекомендований для впровадження у практику роботи педагогів області (наказ ДОН ЧОДА № 296 від 13.06.2013р.)