шаблон
У 2010-2011 навчальному році СЮТ гідно була представлена на другому Міжнародному фестивалі інноваційних технологій у м. Черкаси (14-15 жовтня 2010 р.). СЮТ отримала диплом МОН за участь у виставці «Інноватика в освіті України» (27-29 жовтня 2010 р.), що проходила в м.Києві; у Міжнародній виставці «Сучасні навчальні заклади-2011», яка проходила в м. Києві 2-4 березня 2011 року, СЮТ отримала золоту медаль Міністерства освіти і науки, молоді та спорту у номінації «Удосконалення розвитку позашкільної освіти», як найкращий сучасний позашкільний заклад.

На Всеукраїнському конкурсі науки, техніки, винахідництва і раціоналізаторства, що тривав з 23 по 26 лютого 2011 року команда СЮТ виборола ІІ місце по Україні, виступаючи за Черкаську область.

Вже три роки поспіль станція займає І місце в рейтингу позашкільних закладів області.

Удосконалення інформаційно-методичних зв'язків закладу сприяло своєчасній організації та участі в міських, обласних, Всеукраїнських змаганнях та конкурсах, виставках. Відповідно до плану роботи ЧОЦНТТУМ, СЮТ та згідно Положень про проведення змагань, конкурсів, виставок протягом 2010-2011 навчального року 112 гуртківців взяли участь в 20 обласних та Всеукраїнських заходах та зайняли 58 призових місць. 71 роботу вихованців відправлено на обласні виставки-конкурси: «Космічні фантазії» - 4призери, «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» 5 перемог, «Знай і люби свій край» - 10 переможців, з початкового технічного моделювання – 3 переможці, та конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя Україна!», в яких вибороли 11 призових місць.

У 111 етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» Корчак Артур (кер.гурт.Кияновський Л.С.) отримав диплом першого ступеня, та у 111 етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Знай і люби свій край» зайняли призові місця: Бєлова Владислава - 1 (кер.гурт. Бєлова Р.В.) місце, Поліщук Яна (кер.гурт. Баклицька Ю.Д.) - 2 місце.

3 гуртківці СЮТ брали участь у Всеукраїнському оздоровчому зборі «ТНТВР» і здобули ІІ командне місце та ряд особистих перемог: Троян Ярослав – І місце, (кер.гурт. Козаченко С. В.), Яровий Дмитро (кер. гурт. Сингаївський В. І.) – ІІ місце, Ткаченко Віталій (кер. гурт. Кияновський Л.С.) – диплом учасника; в обласному конкурсі – захисті МАН брало участь 2 гуртківців, один з яких зайняв призове місце (Ткаченко Віталій – ІІІ місце); в обласних змаганнях на КХ до Дня захисника Вітчизни, команда Вдовиченка В. В. виборола ІІ місце в області; на обласних змаганнях з авіамодельного спорту (мікромоделі літаків) команда Козаченка С.В. виборола ІІІ командне місце та два в особистому заліку( Троян Ярослав виборов ІІ місце у класі F-1-D, Лопушан Руслан – ІІ місце у класі F-1-N);

вихованці Харишук Олени Анатоліївни отримали ІІ командне місце в обласних змаганнях з ПТМ та три призові місця в особистому заліку(Харишук Катерина – І місце за виконання композиції з геометричних фігур та ІІІ місце за виготовлення моделі транспортної техніки, Немцев Дмитро – ІІ місце за виготовлення та запуск літаючої моделі планера);

Ткаченко Віталій - вихованець гуртка «Юних конструкторів приладів радіоелектроніки» відмічений дипломом та грошовою винагородою в розмірі 10 тис. грн.за участь в Національному конкурсі винаходів та відкриттів в галузі екології води серед школярів та студентів;

вихованець гуртка «Науково-технічної творчості» під керівництвом Сингаївського Володимира Івановича - Яровий Дмитро - брав участь в обласному форумі молодіжних ініціатив і проектів за що отримав ІІІ місце та грошову винагороду в розмірі 10 тис. грн.;

на Чемпіонаті області на КХ на приз журналу «Радіоаматор» команда Вдовиченка В.В. зайняла ІІ місце;

на обласних змаганнях з авіамодельного спорту (кордові моделі) команда Козаченка С. В. виборола ІІІ командне місце та п’ять особистих (Троян Ярослав – два ІІІ місця у класі F-2-А та F-2-Е, Лопушан Руслан – І місце у класі моделей F-4-B та ІІІ місце у класі F-2-B, Бондар Євген ІІІ місце у класі моделей F-2-Е );

вихованці судномодельного гуртка вибороли 2 - ІІІ командних місця та два особистих (Троян Ярослав – ІІІ місце у класі FSR-mini та Лопушан Руслан ІІІ місце у класі F-4-А) – керівник гуртка Козаченко С. В.;

на обласних змаганнях з авіамодельного спорту (повітряний бій) команда Козаченка С. В. виборола ІІ командне місце та три в особистому заліку: Троян Ярослав виборов І місце у класі F-2-І, Лопушан Руслан – ІІ місце у класі F-2-D та Бондар Євген - ІІ місце у класі F-2-D ;

Вихованець авіамодельного гуртка Лопушан Руслан із моделлю класу F-2-I у складі команди Черкаської області брав участь у Відкритих змаганнях з повітряного бою на Кубок м. Борисполя, де команда виборола І місце.