шаблон
62 роботи вихованців станції юних техніків м.Умані брали участь у обласних виставках-конкурсах «Космічні фантазії», «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!», з початкового технічного моделювання, «Знай і люби свій край», а також у конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!», в яких вибороли 39 призових місць (підготували керівники гуртків – Бойко Т.М., Закорчменна І.В., Горобець А.В., Харишук О.А., Шинкаренко М.А., Нікуліна Н.О., Баклицька Ю.Д., Колесник М.С., Мороз І.М., Бєлова Р.В., Кияновський Л.С., Мелентьєва І.Б., Ляховський В.О., Врачинський Д.О., Миколайчук Я.Л., Козаченко С.В., Сотніченко І.І., Шуст О.С., Вдовиченко В.В.).

У Всеукраїнському тижні науки, техніки, винахідництва та раціоналізаторства у м. Києві 4 вихованців керівника гуртка Кияновського Л.С. вибороли призові місця.

Юні моделісти СЮТ під керівництвом Козаченка С.В. мають ІІІ командне та чотири особистих місць в обласних змаганнях (кордові моделі літаків), ІІІ місце особистого заліку в змаганнях мікромоделей літаків, а також ІІІ командне та дві особистих перемоги із судномодельного спорту. ІІ місце в Чемпіонаті області на коротких хвилях на приз журналу «Радіоаматор» вибороли гуртківці короткохвильової радіостанції, керівник гуртка Вдовиченко В.В.

Обл. конкурс на кращого знавця логічних ігрових програм – 2 командне місце, друге та третє місця в особистих заліках.

Обл. конкурс з ПЕОМ – третє місце в особистих заліках.

Обл. конкурс з радіоелектронного конструювання – 2 командне місце та два 2 місця в особистих першостях.

Всеукраїнський тиждень науки, техніки, винахідництва та раціоналізаторства - 4 призери: 1, 2 та два 3 місця.

ІІ етап (обласний) конкурсу - захисту учнів-членів МАН – зайняли 2 третіх призових місця.

2 командне місце – в обл. змаганнях з КХ радіостанції до Дня захисника Вітчизни.

Обл. змагання з автотрасового моделювання – два других місця в особистих першостях.

Обл. змагання з авіамоделізму (кімнатні моделі) - 3 місце в особистій першості.

Чемпіонат області на КХ радіостанції на приз журналу «Радіоаматор» - 2 командне місце.

3 командне місце у фестивалі повітряних зміїв та третє місце – в особистій першості.

Обл. змагання з авіамоделізму (кордові моделі) - 3 командне місце та чотири місця (1,2 та два 3) - в особистій першості.

Обл. змагання із судномодельного спорту - 3 командне місце та три місця (два 2, одне 3) в особистій першості.