шаблон
Головна » Гостьова книга [ Додати запис ]

Сторінки: 1
Показано 1-6 з 6 повідомлень
0   Спам
6. Наталія Олександрівна   (08.10.2019 15:42) E-mail
Мені не сподобалось на станції,прийшли оглянути гуртки щоб вибрати для дитини щось цікаве.Але один з керівників зробив одразу вибір за нас навіть не поцікавившись нашою.Моя дитина обрала гурток а йому відповіли вам потрібно за комп'ютером бути це не для вас.На перший погляд ніхто не може зрозуміти що дитина може а що ні.Прикро ми не очікували такого відношення.Навіщо ходити по школах розповідати які чудові у нас гуртки а потім так себе поводити. angry angry angry

0   Спам
5. Перепелиця Анастасія   (18.02.2016 15:26) E-mail
Привіт усім! Хочу сказати декілька теплих слів про гурток Технічного моделювання, який веде у нас в 14-й школі Наталія Юріївна. Я, мої друзі та рідні в захваті від того, скільки цікавих виробів можна виготовити зі звичайного паперу та фанери. Особливо цікаві для мене техніка оригамі, квілінг. На гуртку я виготовила троянди, подарункові коробочки, листівки. Приходьте, адже незабаром свято 8 березня. До речі, на гуртку дуже цікаво і весело.

0   Спам
4. Ангеліна Кузьменко   (18.02.2016 12:13) E-mail
Я учениця 14-ї школи. Ходжу на гурток Станції юних техніків м.Умані "Початкове технічне моделювання". Наталія Юріївна та її колеги - найкращі мої вчителі, адже вони завжди все пояснять, допоможуть, ніколи не підвищують голос, знають наші нахили та уподобання. Всім раджу відвідувати гурток Наталії Юріївни та інші цікаві гуртки.

0   Спам
3. Настя Баришнікова [kormannastya]   (11.02.2016 14:42) E-mail
Я відвідую станцію уже 3-й рік, мені дуже подобається. bye Чесно кажучи, на станції дуже весело. Керівники стали нашими друзями, наставниками, з ними можна поговорити на будь-які теми. Станцію відвідують дуже талановиті діти. Мало того, відвідуючи станцію ми можемо не тільки ходити на гуртки, але й брати участь у Всеукраїнських, обласних та міських конкурсах. yes Кожний гурток, без винятку, дуже цікавий, кожний керівник допомагає нам розкрити свої таланти та стають нам близькими друзями. Загалом, мені особисто все подобається, адже СЮТівці -одна міцна сім'я. Дякую Леоніду Тимофійовичу, адже він голова нашої сім'ї. respect

+1   Спам
2. Харишук Катя   (03.02.2016 20:40) E-mail
Постійно чекаю з нетерпінням того часу, коли прийду на стацію юних техніків і відвідаю свої улюблені гуртки. Дуже вдячна всім керівникам гуртків, за гарне розуміння та вдячливе ставлення до своїх гуртківців.

0   Спам
1. Круглик Олександр   (26.01.2016 10:38) E-mail
Мені дуже подобається гурток Технічного початкового моделювання під керівництвом Богашко Наталії Юріївни. Під час занять ми розробляємо нові види іграшок. Особливо мені подобається розробляти макети будинків та автомобілів. Батькам сподобались новорічні іграшки, які я зробив своїми руками.

1-6

Ім`я *:
Email *:
WWW:
Усі смайли
Код *: